Olasılıkların Başladığı Yere Hoşgeldiniz.
İstanbul Modern
İş Tanımı - Nitelikler - Yetenek ve Uzmanlıklar
Sergi Bölümü Görevlisi
Tam Zamanlı
50-200 çalışan · Müzeler
İstanbul Modern Sanat Müzesi, Eser Kayıt ve Sergi Bölümü’ne katılacak çalışma arkadaşı arıyoruz.Tam zamanlı olarak görev alacak Eser Kayıt ve Sergi Bölümü Görevlisi’nin temel sorumlulukları arasında: Eserleri teslim almak, depolara yerleştirmek,
Eser fotoğraf çekimlerinde Eser Sorumlusu’na destek vermek,
Restorasyona ihtiyaç duyulan eserleri tespit ederek Eser Sorumlusu’na ve bağlı olduğu birim yöneticisine iletmek,
Sergi salonlarının müze standartlarına uygunluğunu kontrol etmek, dikkat gerektiren konuları Eser Sorumlusu’na ve bağlı olduğu birim direktörüne iletmek,
Sergi ve depo listelerini oluşturmak
İstanbul
İz Baskı A.Ş.
İş Tanımı - Nitelikler - Yetenek ve Uzmanlıklar
CNC Dik İşlem Operatörü
Tam Zamanlı
50-200 çalışan · Plastik İmalatı
Mitsubishi M70 işletim sistemine veya Heidenhain M70-M80 işletim sistemine hakimiyet
Divizör ile çalışma konusunda deneyimli
Tercihen Solidworks bilen
Tercihen Mastercam bilen
CNC freze makinesine hakim
Talaşlı imalat sektöründe min.5 yıl deneyimli
Plastik enjeksiyon kalıbı imalatında tecrübeli
İstanbul Asya
Çakmak Avukatlık Ortaklığı
İş Tanımı - Nitelikler - Yetenek ve Uzmanlıklar
Avukat
Tam Zamanlı
10-50 çalışan · Avukatlık
Her deneyim düzeyinde avukat başvurusunu kabul etmekteyiz. İşe alım sürecinde dikkate alınan kriterlerden bir kısmı aşağıda yer almaktadır:Yüksek mezuniyet derecesi.
İleri derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisi ve yeteneği.
Rekabetçi ve dinamik bir mesleki ortamda çalışma isteği.
Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilme.
Ankara
Koçaslanlar Holding
İş Tanımı - Nitelikler - Yetenek ve Uzmanlıklar
Satış Sorumlusu
Tam Zamanlı 500-1000 çalışan-Holding Şirketleri
Koçaslanlar Holding bünyesinde faaliyet gösteren şirketlerimizde değerlendirilmek üzere İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli, Bursa, Balıkesir, İzmir, Mersin/Adana, Eskişehir lokasyonların da görevlendirilecek "Satış Sorumlusu/Ticari Araç" çalışma arkadaşları aramaktayız.
Türkiye
Çakmak Avukatlık Ortaklığı
İş Tanımı - Nitelikler - Yetenek ve Uzmanlıklar
Yaz Stajı Başvurusu
Tam Zamanlı
10-50 çalışan · Avukatlık
Hukuk fakültesinin son sınıfına geçiş yapan öğrenciler için yaz döneminde staj yapabilme imkânı da sunmaktayız. 3 haftalık staj programımız stajyelere ofisimizin çalışma düzenini ve çalışma alanlarını tanıtmayı hedeflemektedir. Hukuk yaz stajı başvuruları her yıl Şubat ayı içerisinde yapılabilirmektedir.
Ankara
Rototip
İş Tanımı - Nitelikler - Yetenek ve Uzmanlıklar
Kalite Kontrol Mühendisi
Tam Zamanlı 50-100 çalışan-Üretim
Üniversitelerin imalat, metalurji, makine veya benzeri mühendislik bölümlerinden, ön lisans, lisans ve/veya yüksek lisans derecesi,
Taşlı imalat sektöründe en fazla 5 yıllık mühendislik tecrübesi,
Kumpas, mikrometre, mihengir vb. ölçüm cihazlarını kullanabilme,
Elansam takibi ve raporlama yapabilme becerisi,
Teknik çizim, çizim notları okuyabilme ve yorumlayabilme,
Taşlı imalat takım tezgahları, taşlı imalat, lazer kesim ve genel olarak sac metal sektöründe temel bilgi sahibi (buna ek olarak, kalıplama, döküm ve dövme üretim tekniklerine hakim adayların bu tecrübelerini de belirtmeleri tavsiye edilir)
Modern imalat teknolojileri hakkında öğrenmeye ve gelişmeye istekli,
İleri Türkçe ve temel İngilizce iletişim becerisi
Ankara
Mef International Schools
İş Tanımı - Nitelikler - Yetenek ve Uzmanlıklar
Öğrenme Destek Uzmanı
Tam Zamanlı 200-500 çalışan-Eğitim
Akıcı İngilizce konuşan (sertifikalı)
İlgili eğitim/akademik disiplin alanında lisans derecesi
Öğretmenlik Sertifikası (ilk lisans ile aynı alanda)
IB PYP/DP/Cambridge Checkpoint/IGCSE ile ilgili deneyim (tercihen)
Son 5 yılda derece ve konu/sertifika düzeyinde en az üç yıllık öğretmenlik deneyimi
İzmir
DogGO App
İş Tanımı - Nitelikler - Yetenek ve Uzmanlıklar
Mobile Developer
Tam Zamanlı
50-100 çalışan · Tüketici Hizmetleri
Bilgisayar Mühendisliği veya ilgili bölümden üniversite diplomasına sahip,
check-undefined
React/React Native dillerinde proje geliştirmiş,
check-undefined
+3 yıl mobil uygulama geliştirme tecrübesi olan,
check-undefined
Komponent yapısına ve uygulama mimarilerine hakim,
check-undefined
İleri seviyede İngilizce bilen
İstanbul
Koçaslanlar Holding
İş Tanımı - Nitelikler - Yetenek ve Uzmanlıklar
Depo Sevkiyat Görevlisi (Şöför)
Tam Zamanlı
500-1000 çalışan · Holding Şirketleri
Koçaslanlar Holding bünyesinde faaliyet gösteren şirketimizin İstanbul/Orhanlı lokasyonunda görevlendirilmek üzere "DEPO SEVKİYAT GÖREVLİSİ (ŞÖFÖR) " çalışma arkadaşı aramaktayız. B sınıfı ehliyet sahibi olan,
Src4 belgesi olan,
Mininum 2 yıl tecrübeli,
İstanbul Asya
Koçaslanlar Holding
İş Tanımı - Nitelikler - Yetenek ve Uzmanlıklar
Elektrik Teknisyeni
Tam Zamanlı
500-1000 çalışan · Holding Şirketleri
Koçaslanlar Holding bünyesinde faaliyet gösteren şirketimizin Bursa/Gemlik lokasyonlarında görevlendirilmek üzere "ELEKTRİK TEKNİSYENİ" çalışma arkadaşları aramaktayız. Meslek Liselerinin ve/veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,
Elektrik Kalfalık veya Ustalık Belgesi olan,
İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, takım çalışmasına yatkın,
Dinamik, çalışkan, sorumluluk sahibi, iş takibi ve iş disiplini olan,
Bursa
Koçaslanlar Holding
İş Tanımı - Nitelikler - Yetenek ve Uzmanlıklar
Boya Teknisyeni
Tam Zamanlı
500-1000 çalışan · Holding Şirketleri
Koçaslanlar Holding bünyesinde faaliyet gösteren şirketimizin Mersin lokasyonlarında görevlendirilmek üzere "BOYA TEKNİSYENİ" çalışma arkadaşları aramaktayız.Meslek Liselerinin ve/veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,
Çıraklık Okulu Boya Teknisyenliği mezun,
Boya Teknisyeni Ustalık veya Kalfalık Belgesi olan,
İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, takım çalışmasına yatkın,
Dinamik, çalışkan, sorumluluk sahibi, iş takibi ve iş disiplini olan,
Mersin
Çizimhane
İş Tanımı - Nitelikler - Yetenek ve Uzmanlıklar
Mimar
Tam Zamanlı
10-50 çalışan · Mimarlık ve Planlama
Üniversitelerin Mimarlık Fakülteleri’ nin ilgili bölümlerinden mezun,
Yapılacak olan kamu yapılarının projelendirilmesi konusunda en az 5 sene proje deneyim sahibi,
İlgili CAD ve Çözümleme programları konusunda bilgi sahibi,
Dinamik ve esnek çalışma saatlerine uyumlu,
Ekip çalışması ve işbirliğine yatkın, gerektiğinde insiyatif kullanabilecek
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Ankara
Optiyol
İş Tanımı - Nitelikler - Yetenek ve Uzmanlıklar
Backend Developer
Hybrid Tam Zamanlı 50-100 çalışan-Yazılım Geliştirme
BS or MS degree in Computer Science, Engineering or related field
5+ years experience in software development
Strong knowledge on OOP, Design Patterns, Test Driven Development and Unit Testing.
Experience with at least one of Java, Go, Scala, Python
Experience with at least one of Spring Boot, Django REST framework or a similar framework
Experience using RDBMS and NOSQL (ie. Postgres, MongoDB) is required
İstanbul
Inveon
İş Tanımı - Nitelikler - Yetenek ve Uzmanlıklar
Development Manager
Hybrid Tam Zamanlı 50-200 çalışan-Yazılım Geliştirme
Bachelor's or Master’s Degree preferably in Engineering, Economics, Statistics, and other related departments,
7+ years of relevant work experience in fast-paced environments such as e-commerce, management consulting, VC, growth-start-up, company builder, corporate development, or tech companies,
Excited to proactively develop & track new projects to improve revenue strategies,
Proven experience in discovering business development opportunities, developing new lines of business, or developing strategic partnerships
İstanbul
İdeal Sigorta
İş Tanımı - Nitelikler - Yetenek ve Uzmanlıklar
Helpdesk
Uzmanı
Tam Zamanlı 200-500 çalışan-Sigorta
Son Kullanıcı Desteği: Şubelerden ve çalışanlardan gelen teknik destek taleplerini hızlı ve etkili bir şekilde çözmek.
Destek Birimleri ile Koordinasyon: Gerekli durumlarda talepleri ilgili teknik ekiplere yönlendirmek ve süreci takip etmek.
Sistem Yönetimi ve Takip: Kullanıcı problemlerinin SLA süreleri içerisinde çözüme ulaşmasını sağlamak.
Envanter Yönetimi: Bilgi işlem donanımlarının (bilgisayar, yazıcı, telefon vb.) takibini yapmak ve raporlamak.
Eğitim ve Kullanıcı Bilgilendirme: Çalışanlara temel teknik konular hakkında bilgilendirme sağlamak ve kullanım kolaylığı yaratmak.
Ankara
Definex Consulting
İş Tanımı - Nitelikler - Yetenek ve Uzmanlıklar
Business Analyst
Hybrid Tam Zamanlı 200-500 çalışan-BT Hizmetleri ve BT Danışmanlığı
Bachelor’s degree in Computer Science, Information Technology Management or Engineering, or other comparable degrees,
0-2 years of work experience in relevant roles,
Contribute to a high-performing motivated workgroup by applying interpersonal communication and co-operative skills,
Knowledge and experience of Software Development Life Cycle (SDLC),
Analytical abilities, problem-solving skills and a can-do attitude
İstanbul
Dilmen Tercüme Hizmetleri
İş Tanımı - Nitelikler - Yetenek ve Uzmanlıklar
Rusça Çevirmenler
Tam Zamanlı
50-100 çalışan · Çeviri ve Yerelleştirme
Mütercim Tercümanlık, Çeviribilim, Dil ve Edebiyat veya Filoloji Bölümlerinden mezun,
Tercihen İngilizce, Almanca, Fransızca dillerinden birini ikinci bir yabancı dil olarak bilen,
Bilgisayar destekli çeviri programlarından (Trados, SmartCat, vb.) en az birini kullanabilen,
Daha önce serbest veya tam zamanlı çevirmen olarak deneyim sahibi,
Çeviri yaptığı kaynak dil ve hedef dilin, dil ve yazım kurallarına hâkim,
OCR ve DTP araçlarını kullanabilen
İstanbul
Dengage
İş Tanımı - Nitelikler - Yetenek ve Uzmanlıklar
Marketing Manager
Tam Zamanlı
50-200 çalışan · BT Hizmetleri ve BT Danışmanlığı
At Dengage, we empower businesses to create personalized, omni channel marketing strategies that drive engagement and customer loyalty. With innovative tools like Zeki AI and Segment Shaper, our platform helps brands seamlessly manage campaigns, analyze data, and deliver experiences that resonate with their audiences. Join us in shaping the future of customer engagement on a global scale!
İstanbul
DogGO App
İş Tanımı - Nitelikler - Yetenek ve Uzmanlıklar
Data Analist Stajyer
Tam Zamanlı
50-100 çalışan · Tüketici Hizmetleri
Yazılım geliştirme konusunda kendini geliştirmeye istekli,
check-undefined
Öğrenmeye açık, Dünya’nın önde gelen uygulamalarının kullandığı teknolojilerde kendisini geliştirmek isteyen,
check-undefined
Planlama becerileri yüksek, haftanın en az üç günü bizimle çalışabilecek takım arkadaşları arıyoruz.
check-undefined
Mobil uygulama üzerinden hizmet veren bir şirketin geliştirilmesinde etkin rol alarak, köpek sahiplerinin ve DogGO Walker’ların deneyimleri üzerinde doğrudan etkili olacaksın.
İstanbul
Desird Design
İş Tanımı - Nitelikler - Yetenek ve Uzmanlıklar
Uzman Gömülü Sistemler Mühendisi
Tam Zamanlı 200-500 çalışan-Beyaz Eşya, Elektrikli ve Elektronik Eşya İmalatı
En az 5 yıllık arge/tasarım deneyimi (Tasarım ve/veya Geliştirme Faaliyetleri)
Mekatronik, Elektronik, Elektrik-Elektronik, Bilgisayar, Sistem veya Kontrol Mühendisliği bölümlerinin birinden mezun olmak
Teknolojiye meraklı, gelişimlere açık, ürün Geliştirme ve Ar-Ge konusunda meraklı olmak
Teknik dokümanları takip edebilecek seviyede İngilizce bilen
Askerlikle ilişkisi olmayan (erkek adaylar için)
Antalya
Snitechnology
İş Tanımı - Nitelikler - Yetenek ve Uzmanlıklar
ABAP Developer
Tam Zamanlı
50-200 çalışan · BT Hizmetleri ve BT Danışmanlığı
For our Software Development team, we are looking for a “ABAP Developers” with following qualifications;Bachelor’s degree in Computer, Software, Mathematical, Electronics, Industrial Engineering, MIS or equivalent education from reputable universities
Excellent communication skills
Very good programming ability, and willingness to learn and adapt to new technologies
Designing, developing and delivering high quality code
Ability to translate functional requirements into a technical solution
İstanbul
Kopuz Şirketler Grubu
İş Tanımı - Nitelikler - Yetenek ve Uzmanlıklar
Satış Temsilcisi
Tam Zamanlı
1000-5000 çalışan · Holding Şirketleri
İstanbul ili içinde görev alacak satış temsilcisi/plasiyer takım arkadaşları arıyoruz. Minimum lise mezunu,
Tercihen sıcak satış konusunda en az 1 yıllık satış tecrübesi olan,
B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen,
SRC belgesine sahip,Dinamik çalışma ortamına uygun,
İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,
Askerlik görevini tamamlamış.
İstanbul
Damalink
İş Tanımı - Nitelikler - Yetenek ve Uzmanlıklar
Teknoloji Danışmanı
İş yerinde Tam Zamanlı
10 - 50 çalışan - BT Hizmetleri ve BT Danışmanlığı
Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliği ve ilgili mühendislik fakültelerinden üniversite mezunu olmak,
Bulut (Cloud) ve Büyük Veri (Big Data) kavramları hakkında bilgi sahibi olmak,
Veritabanı (Oracle, MS SQL Server vb.) konusunda bilgi sahibi olmak,
SQL ve PL/SQL bilgisine sahip olmak,
Unix, Linux ve Windows sistemleri hakkında bilgi sahibi olmak,
Veri Yönetişimi (Data Governance), Ana Veri Yönetimi (Master Data Management), Veri Kalitesi (Data Quality), Veri Entegrasyonu (Data Integration) ve Veri Replikasyonu (Data Replication) konularına aşina olmak
İstanbul
Dısc Akademi
İş Tanımı - Nitelikler - Yetenek ve Uzmanlıklar
Dijital Pazarlama Uzmanı
Tam Zamanlı
10-50 çalışan · İnsan Kaynakları Hizmetleri
Marka kimliğini doğru bir şekilde temsil edebilmek,
Deadline takibi iyi,
Dilbilgisi ve imla kurallarına hakim, detaylara önem veren,
Temel düzeyde grafik tasarım becerisi olan,
İçerik üretmeyi ve araştırma yapmayı seven (Özellikle reels videoyu konusunda başarılı)
Tercihen Canva, Adobe Creative Suite veya benzeri tasarım programlarını en az orta düzeyde kullanabilmek,
İstanbul Anadolu Yakasında ikamet etmek
İstanbul
Snitechnology
İş Tanımı - Nitelikler - Yetenek ve Uzmanlıklar
Senior ABAP Developer
Tam Zamanlı
50-200 çalışan · BT Hizmetleri ve BT Danışmanlığı
For our Software Development team, we are looking for a “Senior ABAP Developer “ with following qualifications;Bachelor’s degree in Computer, Software, Mathematical, Electronics and Industrial Engineering, MIS or equivalent education from reputable universities
At least 5 years of experience with ABAP programming language.Very good programming ability, and willingness to learn and adapt to new technologies. Designing, developing and delivering high quality code.
İstanbul
Yolculuk
Heyecan
Yeni Keşifler
Mutluluk
Motivasyon
Güven
Başarmak
Özgüven
Değerler
Çaba
Ekip
Kariyer
Disiplin
Öğrenmek
Pes Etme
İş fikri
İyilik
Farklılık
Şans
Enerji
Aşk
Azim
Gelişim
İşini bul
Asla Vazgeçme
Kolaylık
Eğitim
Kültür
Uygulamak
Başarılı ol
Amaç
Anlam
Merak
Öneri
Kariyer hedefim
Güven
Yönetmek
Sevgi
Renkli ol
Kazanmak
Sevgini kat
Zeka
Öğrenebilmek
Eğlenebilmeyi bil
Yardım
Akıl
Duygu
İşini sev
İşini sev
Cesaret
İstemek
Yeni işler
Hazır ol
Başarı
Hedefler
Zafer
Yönetim
Kazanç
Yönetebilmek
Mütevazi ol
Strateji
Fırsatlar
Emek
MUTLULUK
Fayda
Başarının gücü
Tutku
Çalışmak
hangiiş.com
HangiİŞ.com
İş Dünyasının Bilgi Kaynağı